OFERTA

ODPOCZYNEK
W MIĘDZYZDROJACH

namiot ikona

OFERTA

ODPOCZYNEK
W MIĘDZYZDROJACH

DOMKI I POKOJE DO WYNAJĘCIA

logo matpik

Camping i pole namiotowe przy plaży- położenie

Camping Plaża położony jest 100 metrów od zejścia “J” na plażę w Międzyzdrojach przy ulicy Gryfa Pomorskiego 76.15 minut spacerkiem, w sektorze od zejścia L-M jest plaża dla piesków, która cechuje się nie tylko zezwoleniem na plażowanie z czworonogami, ale także mniejszym natężeniem ludzi- to dobry wybór dla lubiących spokój. 
Posiadamy wydzielone miejsca dla camperów, przyczep i busów campingowych oraz pole namiotowe. Cicha okolica w której usytuowany jest nasz kemping sprzyja odpoczynkowi biernemu i aktywnemu. 
W okolicy znajdują się sklepy spożywcze z artykułami pierwszej potrzeby, wielkopowierzchniowe markety oraz bary i restauracje. 150 metrów od pola campingowego funkcjonuje sezonowy kantor.

Woda i prąd na kempingu

Na terenie kempingu nasi goście mają dostęp do ogólnodostępnych pryszniców z bieżącą ciepłą oraz zimną wodą. Wydzielone jest w pełni wyposażone pomieszczenie do gotowania z kuchenką, lodówką do przechowywania produktów, zlewem podłączonym do bieżącej wody. W tym miejscu można również spokojnie spożyć przygotowany posiłek korzystając z dostępnej zastawy oraz stolików i krzeseł.
Na stanowiskach camperowych istnieje możliwość przyłącza do prądu o napięciu 230 V. Na terenie obiektu jest punkt ładowania telefonów i innych urządzeń elektrycznych.

Świetlica, boisko, plac zabaw- rozrywka dla gości

Podczas pobytu w Camping Plaża bezpłatnie do Państwa dyspozycji oddajemy pomieszczenie- świetlicę, gdzie oddać można się grze w tenisa stołowego, czytaniu świeżej prasy ogólnopolskiej i lokalnej, dowiedzieć się o trwających w okolicy imprezach i miejscowych atrakcjach. Udostępniamy bezpłatnie gry planszowe i karciane i ciekawe książki. W świetlicy zamontowany jest również duży telewizor z dostępem do naziemnej TV oraz możliwością wyświetlenia filmu z dowolnego nośnika lub podłączenie własnego urządzenia poprzez kabel HDMI.Na terenie całego placu jest dostęp do bezprzewodowego internetu poprzez WiFi.
Dla lubiących sport i aktywny wypoczynek, na terenie campingu przygotowane zostało boisko do piłki nożnej plażowej lub siatkówki plażowej, a w recepcji wypożyczyć można piłki i inny drobny sprzęt sportowy.
Najmłodsi do swojej dyspozycji mają plac zabaw z piaskownicą, ślizgawką oraz huśtawkami.

Image

POLE CAMPINGOWE

Image

POLE NAMIOTOWE

This image for Image Layouts addon
Możliwość podłączenia mediów do campera
This image for Image Layouts addon
Ogólnodostępny węzeł sanitarny otwarty
24h/dobę
This image for Image Layouts addon
Ogólnodostępna kuchnia
z pełnym wyposażeniem
This image for Image Layouts addon
Świetlica rozrywkowa:
ping-pong,
gry planszowe itp.
This image for Image Layouts addon
W domkach
oraz świetlicy
darmowa TV naziemna
This image for Image Layouts addon
Obiekt ogrodzony i monitorowany w celu zapewnienia bezpieczeństwa

Polecamy również:

Polecamy OW MAtpik

Masz pytanie odnośnie naszej oferty?

Skontaktuj się z nami jeśli masz jakieś pytania :) Odpowiemu najszybciej jak to możliwe.